ХТО З ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ НА ВІННИЧЧИНІ МОЖЕ ОТРИМАТИ 3600 ГРН В МІСЯЦЬ

Вінничина Суспільство

Почали реєстрацію на грошову допомогу в рамках проєкту «Гуманітарне реагування в Україні ІІ», що реалізується ГО «ВІСЬ» у партнерстві з благодійним фондом Солідар Свісс Україна за фінансової підтримки Swiss Solidarity (Швейцарія) Solidar Suisse Про це повідомляють на сторінці ГО “Вісь”.

Сума виплати: 3 600 гривень на місяць на одну особу впродовж трьох місяців (кошти отримують всі, хто належить до домогосподарства), тобто 10 800 на одну особу.

Та дотація на підготовку до зими 26 000 гривень на домогосподарство.

Розпочали реєстрації з сільських районів Вінницької області. Першу реєстрацію провели 12 березня 2024 року, в Уланівській громаді. Наступні планують Жмеринську та Барську.

Здійснити реєстрацію для отримання грошової допомоги можуть особи, які мають всі (без виключення ) зазначені критерії:

  • ті хто переїхали з Луганської, Донецької, Харківської, Сумської, Чернігівської, Херсонської, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Миколаївської, Запорізької, Полтавської областей та м.Київ;
  • мають статус ВПО( отриманий після 24 лютого 2022 року) ;
  • зареєстровані та зараз проживають у Вінницькій області;
  • мають підтверджену інвалідність І та ІІ групи;
  • не отримували грошову допомогу та не реєструвались на її отримання від міжнародних фондів впродовж останніх 3 місяців.

Грошову допомогу отримують всі, хто входять в домогосподарство зареєстрованої особи.

Всі запитання адресуйте на Лінію звернень за номерами телефонів: +380661009064, +380687973161 в робочі дні з 10.00 до 17.00.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *