Нажився на захиснику: як вінничанин видурив 156 тисяч у військового за неіснуючу автівку
У той час, як одні віддають останнє для фронту, інші цинічно наживаються на наших захисниках. Чергова така історія сталася на Хмельниччині, де невдовзі перед судом постане 41-річний житель Вінницької області. Чоловік примудрився ошукати військовослужбовця та його дружину майже на 156 тисяч гривень, пообіцявши пригнати автівку з-за кордону. Як розповіли у секторі комунікації поліції Хмельницької області […]
Продовжити читання
