ЗАХАРЧЕНКО, КОЛОМОЙСЬКИЙ, ПОРОШЕНКО: ЗВІДКИ У ТЕЛЕДІВИ ЩАСЛИВОЇ МІЛЬЙОНИ

Співробітниця Порошенка в наряді за 2 млн. грн. приїхала на Давос, де просила про грошову підтримку України. Повний “фарш”: лофери Loro Piana, шалик Луї Віттон, Мерседес “Брабус”, сумочка Ерме за 30К євро та пік моветону – соболина шуба за 15К євро. Даша Щаслива ведуча з телеканалу «Прямий» шокувала форум у Давосі, де просили фінансову допомогу […]

Продовжити читання

FIЇNKA 28 квітня запалить у Вінниці: «Це буде файний плєс!»

Шалений гуцульський драйв, колоритний діалект, запальні танці і стильні сучасні хіти, у яких є все: традиції, реп-мотиви, потужний вокал і всепоглинаючий український запал — везе у Вінницю яскрава FIЇNKA!

У п’ятницю, 28 квітня, о 19.00 у концерт-холі «Mont Blanc» готуйтеся до справжнього карпатського відриву, багатьох сюрпризів і відкриття якісної музики!

Продовжити читання

Сергій Асафатов 21 квітня з великим концертом у Вінниці! Буде краса — до мурах!

Сергій Асафатов 21 квітня з великим концертом у Вінниці! Буде краса — до мурах!

Вінничани і всі гості міста, готуйтеся до справжньої магії!

21 квітня о 19.00 у театрі ім. Садовського надзвичайний Сергій Асафатов у межах свого великого весняного туру Україною виступить у рідній Вінниці!

Заспіває із нами улюблені пісні й потішить яскравими прем’єрами, надихне і зворушить, окрилить і нагадає про найцінніше — запалить кожне серце вогниками світла, кохання, надії і щастя!

Продовжити читання

Хореограф Світлана Заморуєва про новий напрямок Art Modern Dance

 Чемпіони – вихованці Світлани здобувають перемоги на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Вони вивчають новий напрямок хореографії Art Modern Dance та тренуються за авторською методикою Світлани.
За 7 років діяльності учні хореографині Заморуєвої здобули понад 10 000 перемог та кажуть, що зупинятись на досягнутому не збираються. Зовсім нещодавно Art Modern завоював серця жителів найромантичнішого міста у світі – Парижу. 

Продовжити читання