ПОЕТ РІДКІСНОГО ТАЛАНТУ, ЯКИЙ ОБРАВ ДОЛЮ ВОЇНА

Василь Семенович Стус народився в селянській родині 6 січня 1938 р. в селі Ракніївка Гайшинського району Вінницької області. Із 47 років життя 13 років провів у радянських слідчих ізоляторах, карцері, мордовських таборах, на Колимі, тяжко працював на шахтах. Йому відмовляли у побаченнях з рідними, вилучали вірші, листи, рукописи, над ним фізично знущалися, намагалися морально знищити. […]

Продовжити читання

КУЛЬТОВІ САУНДТРЕКИ У КАЗКОВІЙ ЗАЛІ!  29 ЖОВТНЯ КОНЦЕРТ «МУЗИКА КІНОХІТІВ» ЗАПАЛИТЬ І ВРАЗИТЬ ВСІХ

Незабутній концерт кінохітів у казковій залі! 29 жовтня о 19:00 у Вінницькому театрі ім. Садовського пройде грандіозний концерт «Музика кінохітів» знаменитого оркестру GosОrchestra, який запалить і вразить всіх! Вінничани і гості міста зможуть насолодитися захоплюючими моментами з улюблених фільмів. Від епічних саундтреків «Зоряних війн» до культових мелодій з кіновсесвітів Marvel та DC, від пригодницьких «Піратів Карибського моря» до фантастичних «Мисливців за привидами». У програмі концерту культові саундтреки з усіх улюблених фільмів: «Гра престолів», […]

Продовжити читання

ЯК ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 ПІДТРИМУЄ ЗСУ

У Вінницькому ліцеї №4 відбувся захоплюючий благодійний фестиваль народної творчості під назвою “Сила в єднанні”. Це було вражаюче подія, яка об’єднала понад 25 майстрів і майстринь, щоб пропонувати майстер-класи для учнів та продавати свої власні вироби, а отримані кошти передавати на підтримку Збройних Сил України. Молодь ліцею з великою радістю брала участь у майстер-класах, які […]

Продовжити читання

ПАТРІОТИ МАЮТЬ ПРИЙТИ ДО ВЛАДИ

Потрібно давати дорогу молодим, освіченим вінничанам, а старі обличчя регіоналів та фігури “стратегів” – ігнорувати. Саме вони призвели країну до такого жахливого стану, коли щодня гинуть найкращі сини та доньки української нації. Наша свята українська земля вже вмита кров’ю, а ненажери все ще дерибанять її. Яйце за 17 гривень – це всім відомий факт, а скільки ще тих, про які ми навіть не здогадуємось ? – каже Віталій.

Продовжити читання

КРАСА: АРТ- ГАЛЕРЕЮ СТВОРИЛИ У САЛОНІ КРАСИ LILAC

Зеркала та оздоблення Франції, стиль та спокій Норвегії, аромати Італії та косметика з Голландії, Англії, України та інших країн світу. Сильна перевага – найкращі українські майстри та висока якість послуг сфери краси. Манікюр, педикюр, брівки та макіяж. Десятки лікувальних масок та унікальні техніки масажу обличчя, –  косметичні акценти салону краси Lilac, які обожнюють вінничанки.

Продовжити читання

Буде фантастична краса! 11 травня НАОНІ Оркестра з новим шоу «Рок хіти і саундтреки» у Вінниці

У четвер, 11 травня, о 19.00 у театрі ім. Садовського легендарні «НАОНІ Оркестра» презентують у Вінниці нове грандіозне шоу «Рок-хіти та саундтреки»!

Найпопулярніші рок-хіти The Beatles, Deep Purple, ABBA, Adele, Metallica, Depeche Mode, Pink Floyd, Queen, Nirvana, Eagles, «Скрябін» і саундтреки з культових фільмів «Місія нездійсненна», «Хрещений батько», «Пірати Карибського моря», «Зоряні війни», «Список Шиндлера», «Гладіатор» та багатьох інших почуємо у приголомшливому виконанні на унікальних українських народних інструментах, яких на концерті буде більше 40!

Продовжити читання

«Убивство в гаремі»: чи була Валіде Шехсувар (Марія) з Вінниччини?

Матерями османських султанів були три султани-українки: Роксолана, Хатідже Турхан  (Надія з Поділля) та Шехсувар (Марія). Першим двом авторка присвятила дослідження та романи. Утім, історія Шехсувар їй видалася вартою детективу. Ця султана-українка стала матір’ю султана Османа ІІІ (роки правління – 1754–1757), який відомий тим, що найстаршим – у 55 років зійшов на трон. До цього півстоліття просидів зачиненим у покоях палацу Топкапи, які отримали назву «золота клітка». На той час була жива його мати Шехсувар.

Продовжити читання

ALPHA DANCE ЗАПРОШУЄ НА ХОРЕОГРАФІЮ ВІННИЧАН 

Діти -переможці, які щасливі та здорові – головна цінність танцювальної студії у Вінниці Alpha Dance. Розвиток дитини, її здоров’я, вміння та навички – наші пріоритети. – говорить керівник танцювальної студії Світлана Заморуєва.

Продовжити читання

FIЇNKA 28 квітня запалить у Вінниці: «Це буде файний плєс!»

Шалений гуцульський драйв, колоритний діалект, запальні танці і стильні сучасні хіти, у яких є все: традиції, реп-мотиви, потужний вокал і всепоглинаючий український запал — везе у Вінницю яскрава FIЇNKA!

У п’ятницю, 28 квітня, о 19.00 у концерт-холі «Mont Blanc» готуйтеся до справжнього карпатського відриву, багатьох сюрпризів і відкриття якісної музики!

Продовжити читання

Сергій Асафатов 21 квітня з великим концертом у Вінниці! Буде краса — до мурах!

Сергій Асафатов 21 квітня з великим концертом у Вінниці! Буде краса — до мурах!

Вінничани і всі гості міста, готуйтеся до справжньої магії!

21 квітня о 19.00 у театрі ім. Садовського надзвичайний Сергій Асафатов у межах свого великого весняного туру Україною виступить у рідній Вінниці!

Заспіває із нами улюблені пісні й потішить яскравими прем’єрами, надихне і зворушить, окрилить і нагадає про найцінніше — запалить кожне серце вогниками світла, кохання, надії і щастя!

Продовжити читання