Рецидивіст, який стріляв у підлітків в Могилеві-Подільському, отримав мінімальний термін ув’язнення
Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області поставив крапку у справі про стрілянину в селі Серебринці, яка в серпні 2025 року налякала місцевих мешканців. На лаві підсудних опинився 51-річний місцевий житель Леонід Сауляк. Суд визнав його винним у хуліганстві, вчиненому із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень, та призначив покарання — три роки позбавлення волі. […]
Продовжити читання
