Мешканці ЖК «Комфорт» пікетували Вінницьку мерію, бо досі змушені жити у «будинку-привиді»
3 червня 2026 року мешканці житлового комплексу «Комфорт» на вулиці Стрілецькій, 1 у Вінниці вийшли на пікет під стінами міської ради. Причиною акції стала багаторічна бездіяльність місцевої влади та правоохоронних органів щодо проблемного будинку, який зводиться вже понад 16 років, досі не введений в експлуатацію, але фактично заселений людьми. Щоб систематизувати інформацію та привернути увагу […]
Продовжити читання
