ВИХОВАНЦІ “МДЮСШ №5” СТАЛИ БРОНЗОВИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ДЗЮДО

Спорт Вінниця

З 23 по 25 листопада у с. Баранинці Ужгородського району, Закарпатської області проходив чемпіонат України з дзюдо серед молодших юнаків та дівчат до 15 років. Вінницю на змаганнях представляли п’ятеро вихованців міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5, які здобули дві бронзові нагороди. Про це повідомляє міськрада.

За словами тренера-викладача МДЮСШ № 5 Олега Бузовського, участь у спортивній події взяли понад 700 дзюдоїстів із усіх регіонів України. Впродовж двох днів спортсмени розіграли нагороди у 18 вагових категоріях. Бронзовими призерами змагань стали вінничани Юлія Смолій та Володимир Дніпровський.

«Чемпіонат України з дзюдо – це захоплива подія, де найсильніші дзюдоїсти з усієї країни змагаються за звання чемпіонів. Учасники турніру демонстрували високий рівень фізичної підготовки, майстерність та стратегічне мислення під час поєдинків. Зазначу, що була дуже велика конкуренція, в одній категорії було по 60 осіб. Наші спортсмени відборолися по 7 зустрічей. Я задоволений результатом. Це дуже важкі та довгоочікувані медалі для наших вихованців», – говорить тренер-викладач МДЮСШ № 5 Олег Бузовський.

________________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *