ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З СУМО: ВІННИЦЬКІ СПОРТСМЕНИ ВИБОРОЛИ 11 НАГОРОД
Нещодавно відбувся Чемпіонат Європи з сумо серед юнаків до 15 та юніорів до 18 років другого рангу. Спортсмени з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 вразили своїм виступом, завоювавши шість золотих, дві срібні та три бронзові медалі. Змагання відбулися у швейцарському місті Ренан. Заслужений тренер України, тренер-викладач з сумо та вільної боротьби МДЮСШ № […]
Продовжити читання
