ДЕКЛАРУВАТИСЯ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО ТЕПЕР ЧЛЕНАМ І ГОЛОВАМ ЛКК – НАЗК

Україна Війна ЗСУ Суспільство

Відтепер голови та члени лікарсько-консультативних комісій (ЛКК) більше не є декларантами, оскільки їх виключено зі списку суб’єктів, на яких поширюється Закон України “Про запобігання корупції”.

4 травня 2024 року набрав чинності відповідний Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист” № 3621-IX. (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3621-IX#Text).

Однак, якщо голова або член ЛКК займає іншу посаду, яка вимагає статусу декларанта, то така особа зобов’язана подати декларацію відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”.

Голови та члени ЛКК звільнені від відповідальності за неподання або несвоєчасне подання декларацій після 12 жовтня 2023 року та щорічних за 2023 рік. В майбутньому подавати декларації не потрібно.

Варто відзначити, що до декларантів все ще належать:

  • особовий склад штатних військово-лікарських комісій (ВЛК);
  • голови та члени медико-соціальних експертних комісій (МСЕК), а також голови, їхні заступники, члени та секретарі позаштатних постійно діючих військово-лікарських і лікарсько-льотних комісій (ЛЛК), які при цьому не є особами, зазначеними у п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *