НАЗАВЖДИ 22… ВІННИЦЯ ПРОЩАЄТЬСЯ ІЗ ГЕРОЄМ-ЗАХИСНИКОМ ВАЛЕРІЄМ ВАЩУКОМ
Сьогодні, 19 грудня, проводжаємо на вічний спочинок Валерія Ващука. Повідомляє Вінницька міська рада. Молодий воїн захищав Україну у складі Національної гвардії України з 2019 року. Загинув у бою поблизу села Вербове Запорізької області 14 грудня… Валерію Ващуку назавжди залишилось 22 роки… У Героя залишились батьки, брат та кохана дівчина, з якою мріяв незабаром побратися. Валерій […]
Продовжити читання
