«ПІДІРВАТИ» ПОЛОГОВИЙ ХОТІЛА  ДРУЖИНА ПОЛІЦЕЙСЬКОГО

Кримінал

Фігурантка нашої статті народилась у Вапнярці Томашпільського району.  Жінка пояснила, що причиною такого бажання став побутовий конфлікт. Чоловік хотів разом піти до гінеколога. Жінка не хотіла. Тому знайшла в інтернеті номер пологового будинку і зателефонувала з повідомленням про замінування. Після чого видалила історію пошуку та номер, на який телефонувала.

 Як стало відомо нашим журналістам, Наталія Волковська дружина поліцейського вінницької патрульки Олега Волковського. 19.12.2023 приблизно о 8:35 год зателефонувала у лікарню з повідомленням.  Після її резонансної заяви про замінування, роботу «Вінницької міської клінічної лікарні №1»  довелось призупинити, поки правоохоронці перевіряли приміщення на предмет замінування. Щоправда, нічого не знайшли. Але вдало вирахували особу, яка вирішила так “підірвати” пологовий будинок.

Спершу пані Наталії загрожувало 4 роки позбавлення волі, але потім у судах «перейшли» на умовне покарання терміном на 1 рік. Жінка щиро розкаялась за свій вчинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *