ЗАСУДЖЕНІ ПЕРЕБУВАЮЧИ ЗА ГРАТАМИ ОШУКУВАЛИ ЛЮДЕЙ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Кримінал

Троє осіб, які перебували в місцях позбавлення волі, влаштували шахрайську діяльність, телефонуючи до громадян та видаючись співробітниками банку. Вони обманювали людей і виконували перекази грошей з їх рахунків. Головним організатором цієї злочинної групи був 41-річний житель Вінницької області, який вже був судимий шість разів за насильницькі та майнові злочини. Останній раз його засудили у 2017 році до 10 років ув’язнення за розбій.

Ця злочинна група діяла, навіть будучи за ґратами, і ошукувала громадян по всій Україні. Крім організатора, до неї входили ще двоє раніше судимих чоловіків, один 30 років із Одещини, інший 35 років із Хмільницького району. Загалом злодії заволоділи близько 200 000 гривень.

Досудове розслідування цього кримінального провадження проводили слідчі обласного главку поліції спільно з оперативниками управління карного розшуку, Відділу поліції № 2 Вінницького районного управління поліції, а також оперативного відділу установи виконання покарань під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури.

28 вересня Вінницький міський суд визнав організатора та його спільників винуватими в різних злочинах, включаючи шахрайство, вчинення кримінального правопорушення групою осіб, та несанкціоноване втручання в роботу інформаційних та електронних комунікаційних систем. Організатора засудили до 6 років ув’язнення та конфіскації майна, а його спільників у віці 30 і 35 років до 5 років ув’язнення також із конфіскацією майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *