ЩО БУДЕ, ЯКЩО КОЖНОГО ДНЯ ЇСТИ ГАРБУЗОВЕ НАСІННЯ

Здоров'я

Дуже багатий склад має гарбузове насіння: в них міститься марганець, мідь, магній, цинк,фосфор, залізо, рослинний білок, вітаміни А і Е

Користь гарбузового насіння

Вітаміни А і Е, кальцій, калій, фосфор, магній, марганець в складі насіння корисні для здоров’я шкіри і нігтів. Насіння гарбуза мають протигрибкові та противірусні властивості, а також знижують ризик розвитку діабету. Мікроелементи в їх складі нормалізують сон, підтримують імунітет, покращують роботу серця.

Користь гарбузового насіння для чоловіків обумовлена високим вмістом цинку, який покращує фертильність і знижує ризик розвитку простатиту. Корисне воно і для жінок: покращують гормональний фон, пом’якшують неприємні симптоми під час менструації і менопаузи. Насіння гарбуза дозволено вагітним.

Багато хто стверджує, що насіння з гарбуза не має абсолютно ніяких протипоказань, але все  ж має  протипоказання, які необхідно враховувати.

Гарбузове насіння з особливою відповідальністю потрібно приймати людям, що мають проблеми із захворюваннями кишкового тракту, підвищеною кислотністю і непрохідністю кишечника.

Невелику, але все ж шкоду, наносить насіння зубній емалі, тому рекомендується його чистити руками. Надмірне вживання насіння може спровокувати застійні процеси і вплинути на масу тіла через свою калорійність.

Не варто також зловживати продуктом людям з виразками і гастритами або тим, хто страждає алергічними реакціями на насіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *