ЗАСУДЖЕНО ГВАЛТІВНИКА НЕПОВНОВНОЛІТНЬОЇ ДО 9 РОКІВ УВ’ЯЗНЕННЯ

Кримінал

На початку вересня Бершадський районний суд, на основі представлених поліцією доказів, визнав 35-річного мешканця Гайсинського району винним у скоєнні особливо тяжкого злочину.

Підсудного затримали 1 травня минулого року працівники Відділу поліції № 1 Гайсинського районного управління поліції відразу після отримання повідомлення про цей злочин за його місцем проживання.

Гвалтівника, який здійснив напад на неповнолітню дівчину, було визнано винним і засуджено до 9 років позбавлення волі. Під час досудового розслідування слідчі встановили, що, перебуваючи на допиту, він запропонував 15-річній потерпілій зайти до нього додому, а потім напав на неї у своєму помешканні, погрожуючи фізичною розправою, і скоїв зґвалтування.

Наразі справа стосовно обвинуваченого перебуває на розгляді в суді відносно інших злочинів, зазначених в статтях 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та 129 (Погроза вбивством) Кримінального кодексу України.

Суд першої інстанції визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого пунктом 3 статті 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування), і призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *