12 РОКІВ ТЮРМИ: СІЛЬСЬКА СВАРКА У ІВАНІВІ ПЕРЕРОСЛА У ВБИВСТВО

Вінничина Кримінал

Вінницький міський суд засудив жителя села Іванів Хмільницького району до 12 років позбавлення волі за умисне вбивство і за злочини, пов’язані з незаконним поводженням з вогнепальною та холодною зброєю.

Про це повідомила прес-служба Вінницького міського суду.

«Судом встановлено, що обвинувачений, в середині літа 2021 р. придбав мисливську рушницю, набої та багнет-ніж. Надалі, в гаражі свого домоволодіння, обвинувачений переробив одноствольну мисливську рушницю у нестандартну вогнепальну зброю, а саме в обріз мисливської рушниці та зберігав у гаражі свого домоволодіння», – зазначили у Вінницькому міськсуді.

У подальшому, за словами судової прес-служби, 25 квітня 2022 р. чоловік, проїжджаючи на велосипеді біля сільського озера, побачив трьох чоловіків, які розпивали спиртні напої, та зробив їм зауваження, заборонивши вживати алкоголь поблизу його домоволодіння. Виникла сварка, після чого чоловік пішов додому, взяв у гаражі обріз та поїхав власною автівко розшукувати тих, з якими посварився.

Незабаром він їх знайшов. Вийшовши із автівки і, тримаючи рушницю в руках, став погрожувати «кривдникам». Один з компанії, 47-річний чоловік вийшов назустріч, намагаючись заспокоїти озброєного нападника та забрати у нього рушницю, але той вистрілив чоловіку в груди, від чого останній помер на місці.

Вчинивши вбивство, чоловік кинув обріз рушниці на землю поруч з тілом вбитого.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений вину в інкримінованих йому діяннях не визнав. Тим не менш, за результатами судового розгляду суд визнав його винними в умисному вбивстві та в незаконному поводжені з холодною та вогнепальною зброєю (ч. 1 ст. 115, ч. 1, 2 ст. 263, ч. 1 ст. 263-1 КК України) та призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 12 років.

За інформацією «Ми Вінничани», мова про 53-річного (на момент злочину) уродженця села Іванів Анатолія Хортюка, який був затриманий одразу в день вбивства, тобто 25 квітня 2022 р., а вже наступного йому було повідомлено про підозру у вчиненні умисного вбивства. Під час затримання в салоні автівки Хортюка правоохоронці також вилучили гумовий поліцейський кийок, кайданки з ключем та багнет з руків`ям та ножнами. 27 квітня 2022 р. відносно Хортюка було застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою. У Вінницький міський суд  обвинувальний акт щодо Хортюка надійшов ще 16 червня 2022 р.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *