РОСІЯ ПРОДОВЖУЄ МАСОВАНІ АТАКИ УКРАЇНИ «ШАХІДАМИ»

Війна Україна

Другу ніч поспіль Росія масовано атакує «шахідами» Україну. В ніч проти 17 листопада 2023 р. атака безпілотників-камікадзе розпочалася близько опівночі у південних регіонах України.

Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ.

Опівночі стало відомо, що російська окупаційна армія запустила дві групи «шахедів» з південного напрямку. Одну, за повідомленнями українських моніторингових каналів, було знищено в Одеській області, близько 2:10 повітряну тривогу оголосили у Дніпропетровській та Запорізькій областях. Інша група долетіла до заходу країни, до Хмельницької області.

За інформацією першого заступника керівника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна, на Хмельниччині було чутно звуки вибухів, працювала ППО.

Ще одна група безпілотників залетіла в повітряний простір України через Сумську область. О 2:22 була оголошена повітряна тривога у Сумській області.

О 2:42 Повітряні сили ЗСУ повідомили про третю групу дронів, що рухається східніше від Дніпра, курсом на північ.

О 2:50 загроза «шахідів» поширилася на Чернігівську область.

О 3:07 повітряну тривогу оголосили у Кіровоградській області, вже вдруге за добу. О 3:18 в зоні повітряної тривоги опинилась і Полтавщина. За деякими даними, безпілотники-смертники з цих областей рухалися у бік Черкащини.

О п′ятій години ранку повітряну тривогу оголосили у Вінницькій та Київській областях. Згодом у Житомирській.

О 5:50 Повітряні сили ЗСУ повідомили про відбій повітряної загрози по областях.

В ніч проти 17 листопада росіяни запустили шість груп «шахідів», більшість з них подолала 1000 км, на що їм знадобилось 7 годин польоту.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *