В УКРАЇНІ ЗАГИНУЛО 512 ДІТЕЙ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РФ

Війна Україна

Більше ніж 1664 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. Станом на ранок 5 грудня 2023 року за офіційною інформацією ювенальних прокурорів 512 дітей загинули та понад 1152 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

Ці цифри не остаточні. Триває робота з їх встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 497, Харківській – 304, Херсонській – 139, Київській – 129, Запорізькій – 100, Миколаївській – 97, Дніпропетровській – 97, Чернігівській – 72, Луганській – 67.

Протягом доби:

4 грудня під час проведення рятувальних робіт та розбирання завалів, зруйнованого, в результаті обстрілу 29 листопада 2023 року житлового будинку в м. Новогродівка Донецької області, виявлено тіло загиблої 8-річної дівчинки.

________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *