В РФ ОЛІГАРХАМ ДОЗВОЛЯТЬ ГОДУВАТИ ЛЮДЕЙ СОСИСКАМИ З ЛИЧИНОК МУХ

Світ Технології

Ініціатива віце-прем’єра рф Дениса Мантурова, який запропонував «попрацювати з ментальністю», щоб привчити росіян їсти личинок мух, отримала не лише законодавче оформлення, а й бенефіціарів-мільярдерів. Уряд у жовтні закріпив новий порядок розведення мух «чорна львинка».

Професор російської академії наук (РАН), завідувач відділення Федерального дослідницького центру тваринництва Роман Некрасов каже, що «прийняття урядом постанови довгоочікувано та затребувано, вона дозволить офіційно налагодити виробництво та переробку сільськогосподарськими товаровиробниками продуктів із личинок чорної львинки. Це відкриває можливості виробництва різноманітних продуктів із комах у великих масштабах, що зміцнить кормову основу країни».

Найвідоміші російськи виробники продукції, зацікавлені в виробництві продуктів з комах, за даними Forbes, – «ОНТО», «Біогенезис» («Ентопротек») і «Екобілок». Бенефіціароми їх є виходець з «Черкізово», власник великого холдингу з виробництва індички «Дамате» Наум Бабаєв та Натаніл Данилов, пов’язаний мільярдерами Зарахом Ілієвим і Году Нісановим.

Великі постачальники продуктів із перероблених комах пропонують ринку зроблені з них компоненти для котлет, ковбас, сосисок та набір для білкових батончиків, каже директор консалтингової компанії «Юнікон» Віктор Єременко.

Комахи стають своєрідними міні-тваринами, які можна вирощувати для харчування людини, – нагадує Некрасов із РАН.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *