ВІННИЦЬКІ СПОРТСМЕНИ ЗДОБУЛИ НАГОРОДИ НА ЧЕМПІОНАТІ МІСТА З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

Спорт

Нещодавно у Вінниці пройшов відкритий чемпіонат міста з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Учасники з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 вибороли 12 золотих медалей, 7 срібних та 3 бронзові.

За словами тренера-викладача МДЮСШ № 5 Петра Нагурного, такі змагання є важливою ступенем для розвитку спортивних здібностей та підвищення психологічної міцності. “Такі турніри є важливим кроком на шляху до вищих досягнень. Найкращі спортсмени представлять Вінницю на чемпіонатах області та України”, – додає Нагурний.

В.о. директора МДЮСШ № 5 Тетяна Бондарчук зазначила важливість підтримки спортивної сфери. “Благодаря систематичній роботі тренерів та підтримці спортсменів ми досягаємо вражаючих результатів. Цей чемпіонат – лише один із кроків на шляху до великих успіхів”, – підкреслює Бондарчук.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *