ВІННИЦЬКА ПРОКУРАТУРА НАПРАВИЛА ДО СУДУ ЗВИНУВАЧЕННЯ ЩОДО ДВОХ ПУТІНСЬКИХ ЛІЦЕДІЇВ

Суд Прокуратура

Прокурорами Вінницької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальні акти стосовно двох російських акторів Дмитрія Певцова та Володимира Машкова, які працюють у пропагандистському пулі очільника рф.

А саме: 
– Певцова, який є не тільки актором, а ще і депутатом державної думи рф від партії «нові люди», звинувачують у публічних закликах до насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також агресивної війни (ч. 3 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ст. 436 КК України);

– Машкова, який є художнім директором московского театра Олега Табакова та був очільником виборчого штабу путіна на цьогорічних «виборах», обвинувачують у публічних закликах до зміни державних меж та устрою України за попередньою змовою групою осіб, поєднаних з розпалюванням національної ворожнечі, та у публічних закликах до агресивної війни (ч. 2 ст. 110, ст. 436 КК України). 

За даними сторони обвинувачення, будучи публічними впливовими особами, обидва артисти у 2014 році підтримали анексію росіянами Криму та окупацію українських східних територій. У 2022 році вони так само схвалили і підтримують наразі повномасштабне вторгнення російських збройних сил в Україну. 

У своїх численних виступах на публічних майданчиках обвинувачені заявляли, що «спецоперація» в Україні – це частина великого плану росії щодо формування «русского мира», який обов’язково має бути виконаним.

Артисти повсякчас висловлюють підтримку президенту рф і схвалюють дії російської армії проти України.

За вказані злочини передбачено покарання до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *