СПРАВА ПРО ПЛАГІАТ СПІВАЮЧОЇ ХІРУРГИНІ ПЕТРУШЕНКО: ЗМІНА СУДДІ ЧЕРЕЗ «ВЕЛИКИЙ РОЗГОЛОС»

Вінниця Суд

У Вінницькому окружному адміністративному суді продовжується розгляд справи за позовом колишньої в.о. ректора Вінницького національного медуніверситету Вікторії Петрушенко до Національної агенції захисту якості вищої освіти (НАЗЯВО), яка висунула Петрушенко звинувачення у плагіаті при написанні докторської дисертації. Але справу тепер розглядає суддя Наталя Віятик.

17 жовтня 2023 р. адвокат Петрушенко Олександр Шкелебей заявив про відвід судді Олександра Вільчинського, який слухав цю резонансну справу із самого початку.

Адвокат наголосив, що справа набула великого розголосу і здійснюється тиск на суддю з відвертою критикою у засобах інформації.

Суддя Олександр Вільчинський не пручався і ухвалив рішення про відвід самого себе.

За результатами проведеного повторного автоматизованого розподілу справи між суддями розгляд позову Петрушенко до НАЗЯВО продовжує суддя Наталя Віятик.

Щодо «відвертої критики у засобах інформації» до недавнього голови, а зараз – просто судді Вінницького окружного адміністративного суду Олександра Вільчинського, то така критика дійсно мала місце. 25 серпня 2023 р. саме Вільчанський виніс проміжне рішення про заборону НАЗЯВО перевіряти наукові доробки Петрушенко на плагіат до винесення остаточного судового рішення за її позовом та набрання ним законної сили.

Але значно більше одіозного Вільчанского критикують за інше – за чималі сімейні статки і відсутність притомних пояснень щодо їх походження.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *