ПОВЕРТАЮЧИСЬ З ВІДПУСТКИ НА СЛУЖБУ ЗАГИНУВ У ДТП ВОЛОДИМИР ГУПАЛОВ З РАДІВКИ

Вічна пам'ять

Повертаючись з короткотривалої відпустки із дому у свій військовий підрозділ, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, на Дніпропетровщині загинув відважний захисник України, уродженець Радівки Володимир Гупалов. Про це повідомляє Калинівська міськрада.

Народився Володимир Гупалов 10 вересні 1990 року у с.Радівка. Тут пройшло його дитинство та юнацькі роки. Після закінчення школи юнак навчався на водія у Новій Греблі та у Вінниці – на будівельника.

До початку повномасштабної війни працював у будівельній бригаді ПП «Радівське». У липні 2023 року був мобілізований до війська.

Загиблий так і не встиг створити власну смію, народити дітей. Із близьких родичів у нього залишився лише батько. Мати померла у 2020 році від коронавірусу.

Поховають Володимира Гупалова 21 березня у Радівці. Прохання до жителів Калинівської громади орієнтовно о 10:00 створити коридор слави від машинобудівного заводу до центру Калинівки, а потім – у Корделівці та Радівці. Орієнтовно з 11:00 розпочнеться чин похорону у місцевому храмі.

Вічна та світла пам’ять Герою, який мужньо захищав Батьківщину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *