ФОТОРЕПОРТАЖ ПРИЗНАЧЕННЯ ПАРХОМЕНКА ОЧІЛЬНИКОМ ПОЛІЦІЇ

Вінничина

Сьогодні, 12 жовтня, Голова Національної поліції України, генерал поліції третього рангу Іван Вигівський, представив особовому складу поліції Вінниччини нового начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області – полковника поліції Юрія Пархоменка. До цього Юрій Пархоменко займав посаду начальника Департаменту міграційної поліції Національної поліції України.

Також було оголошено, що попередній очільник поліції області, Іван Іщенко, перейде на посаду начальника Головного управління Національної поліції у Чернігівській області.

У цій робочій зустрічі взяли участь начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий, міський голова Сергій Моргунов, керівники правоохоронних структур області, судді, ректор ХНУВС, яке зараз розташоване на Вінниччині, Валерій Сокуренко.

Голова Нацполіції підкреслив важливість завдань перед новим керівником, стверджуючи, що під час повномасштабної війни ресурси для правоохоронців можуть бути обмежені, і криміногенна ситуація загострюється. Він наголосив на важливості створення умов для безпеки громадян і забезпечення надання поліцейських послуг.

Юрій Пархоменко розпочав свою службу в органах внутрішніх справ як слідчий міського відділу УМВС в Сумській області у 2003 році. Згодом він очолював відділення боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та обіймав керівні посади в підрозділах УБОЗ та внутрішньої безпеки в Сумській та Київській областях. Він також був заступником начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції України та очолив Департамент міграційної поліції Національної поліції України під час початку повномасштабного конфлікту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *