ІВАСЮК ПРОГРАЛА СУД ЗА П’ЯНЕ КЕРУВАННЯ

Кримінал Вінниця

Вінницький міський суд таки визнав Ірину Івасюк винною за ст.130 КУпАП.

– Хоча сама пані депутатка в суді заявила, що “вона не їхала за кермом, а просто перебувала в автомобілі, оскільки їй необхідно було забрати документи”. При цьому “камери поліцейського, на якому зафіксовано все, що відбувалося на місці зупинки транспортного засобу, видно та чути, як працівники поліції підходять до автомобіля «Audi Q5», за кермом якого перебуває” саме пані депутатка… мабуть, тепер справа перекочує в апеляційний суд. але якщо і там підтвердять висновок суду першої інстанції – то цікаво буде, що далі. наприклад, екс-зампрокурора області Смуригіна за таке зняли з посади, змусили ходити на роботу пішки,- дописує у фейсбук журналіст Антон Булгаков.

Детальний репортаж із зали суду з шокуючими подробицями та фактами читайте на наших інформаційних ресурсах. Чи поїхала “стратегиня” Івасюк у наркодиспансер? Чому суд її поведінку вважає не адекватною? Яке покарання понесе відома чиновниця та одна з головних керівників партії: Українська стратегія Гройсмана, директор Вінницької бібліотечної системи, дружина заступника голови облради Ірина Івасюк?

Нагадаємо, що саме Ігор Івасюк разом із головою облради Соколовим на сесії 29 вересня принижували головного лікаря інфекційки, народного депутата та керівників військової адміністрації. Вони відмовились вислухати точку зору колективу Ігоря Матковського, як і самого лікаря. Окрім того, відмовляються продовжувати з ним контракт без конкретних обгрунтувань. Можливо, причиною знищиння державної медицини, на цей раз у вигляді інфекційки, стало те, що на баланс лікарні передано 83 га землі у м.Вінниці? Як відомо громаді, стратегічні депутати дуже люблять українську землю…

2 thoughts on “ІВАСЮК ПРОГРАЛА СУД ЗА П’ЯНЕ КЕРУВАННЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *