БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКОГО ЛІЦЕЮ: СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ ДЛЯ ДОБРА

Волонтерство

2 жовтня, на благодійному ярмарку, організованому адміністрацією Вінницько-Хутірського ліцею, всі охочі мали можливість насолодитися різноманітними розвагами та допомогти благодійності. Подія була насичена подіями: великий асортимент солодощів, різноманітні ігри (шахи, шашки, футбол), виступи колективів, декламування віршів та виконання патріотичних пісень.

До заходу приєдналися не лише студенти, але й їхні батьки та вчителі ліцею. Кожна класна родина дала свій внесок у розвиток події, вражаючи своїм індивідуальним підходом, згуртованістю та креативністю. Усі відвідувачі мали можливість насолодитися домашніми смаколиками, взяти участь у майстер-класах та переглянути виступи талановитих учасників.

Зусиллями ліцею було зібрано загалом 65 193 грн. Ці кошти незабаром будуть спрямовані на благодійність. Частина коштів буде передана трьом ліцеїстам, які постраждали в нещасному випадку на Немирівському шосе. Решта зібраних коштів буде використана на закупівлю квадрокоптера для підтримки Збройних Сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *