ВАНТАЖ «ДВІСТІ»: ЧЕРГОВИЙ РОСІЙСЬКИЙ ГЕНЕРАЛ ОТРИМАВ КВИТОК НА КОНЦЕРТ КОБЗОНА

Війна Україна

В Україні загинув черговий генерал армії російських загарбників. На цей раз генерал-майора Володимир Завадський, який обіймав посаду заступника командира 14 армійського корпусу рф. Він минулого року отримав поранення в Ізюмі, але зміг втекти від українських воїнів, проте цього разу вдача від нього відвернулась.

Про смерть росіянина повідомив у своєму Telegram-каналі український військовий, полковник Анатолій Штефан. Він зазначив, що Завадський підірвався на міні. Але місце загибелі окупанта наразі невідомо.

Російські пропагандисти довго відмовчувались, але згодом підтвердили факт смерті генерала, зазначивши, що він, наступивши на міну, самоліквідувався близько 14:30 вівторка, 28 листопада 2023 р.

Анатолій Штефан оприлюднив скріни повідомлень росіян про смерть свого генерала.

Довідка.

Володимир Завадський раніше командував Таманською дивізією, яка у 2022 р. воювала в районі Ізюма Харківської області. Там він отримав поранення, але зміг евакуюватись. Це сталось незадовго до деокупації українського міста.

Після одужання Завадського повернули на війну в Україну, але на новий напрямок та за нової посади. Проте повоювати він встиг не так вже й довго, відправившись на концерт до Кобзона.

Скільки усього з початку повномасштабної війни в Україні загинуло генералів армії рф, – достеменно невідомо. Наприклад, розвідка Японії, спираючись на інформацію отриману у співпраці із США та країнами Європи, стверджує про загибель щонайменше двадцяти російських генералів.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *