На Вінниччині розпочався Всесвітній тиждень імунізації
У медіацентрі Вінницької ОВА відбувся брифінг за участю представників департаменту охорони здоров’я та обласного центру контролю і профілактики хвороб, присвячений Всесвітньому тижню імунізації. Тетяна Бондаренко, Олександр Загоруйко та Наталія Гриньова розповіли про зміни в системі профілактики інфекційних захворювань і про те, як наразі проходить вакцинація в регіоні. Як повідомили у Вінницькій ОВА, головною новиною для […]
Продовжити читання
