БОЄПРИПАСИ НА ГОРИЩІ: У ГНІВАНІ НЕЗАКОННО ЗБЕРІГАЛА 31-РІЧНА ЖІНКА

Кримінал

На місці проживання правопорушниці 14 вересня був проведений санкціонований обшук оперативниками обласного главку та поліцейськими Відділення поліції № 2. У результаті цієї операції були вилучені всі заборонені предмети, які знаходилися у вільному обігу, і наразі встановлюється мета їх зберігання.

Згідно зі словами начальника Відділення поліції № 2 Вінницького районного управління поліції, Сергія Предоляка, під час обшуку на горищі будинку були знайдені понад 300 набоїв до автоматичної зброї калібру 5,45 мм, два магазини до автомата, 5 гранат та 4 запали до них. Цей факт свідчить про незаконне зберігання боєприпасів 31-річною жінкою.

Зараз боєприпаси вилучені вибухотехніками та направлені на експертизу. Власниця будинку стверджує, що ці набої та гранати належали її колишньому співмешканцю.

Цей випадок викликав розпочаток кримінального провадження згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України, яка стосується незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *