СИН ГЕПИ СТВЕРДЖУЄ, ЩО БАТЬКА ВІДКЛЮЧИВ ВІД СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НИНІШНІЙ МЕР ХАРКОВА ТЕРЕХОВ

Політика Україна

Старший син покійного Геннадія Кернеса заявляє, що екс-мера Харкова відключили від системи життєзабезпечення у грудні 2020 р. без згоди його родини. За його твердженням Кернеса-молодшого, зроблено це було на користь Ігоря Терехова, який після смерті Кернеса став в.о. мера, а потім і мером міста.

«Причиною смерті Геннадія Кернеса стало відключення його від системи життєзабезпечення 14 грудня 2020 р. Після чого серце вже не витримало, і він помер 16 грудня 2020 р., а зовсім не 17 грудня, як нам усім говорили. І я вам, як старший син, можу гарантувати: сім’я на це відключення згоди не давала. Не отримував лікування, згідно з документами, він набагато раніше. І людям, яким треба було захопити владу, потрібно було, щоби пройшла перша сесія міськради, відбулися призначення, а потім людину вже можна було відключати. Тобто його мучили, силоміць тримали», — заявив Кирило Кернес.

Син екс-мера Харкова стверджує, що Кернес не міг підписати призначення Терехова секретарем міськради, оскільки до того моменту вже був непритомний. Зроблено це було за допомогою електронного підпису. Кирило заявляє, що її сфальсифікували чиновники міськради на чолі з Тереховим.

Кернес-молодший звернувся до правоохоронних органів для проведення розслідування. «На сьогоднішній день моїми юристами зібрано документи та докази, які дають підстави стверджувати, що групою посадових осіб на чолі з Ігорем Тереховим заздалегідь усвідомлено було розроблено і згодом повністю реалізовано план захоплення влади у Харкові», – заявляє він. І пропонує, щоб Харковом на час слідства керувала військова адміністрація, яку очолить військовий.

При цьому Кирило Кернес не приховує, що перебуває у конфлікті з Тереховим після того, як його зняли з посади голови фракції «Блок Кернеса — Успішний Харків» в облраді. Потім Кернес-молодший вийшов з її складу, бо, за його словами, «фракція перестала працювати на успіх Харківщини», а область «почала відверто керуватись зовні». У відповідь фракція звинуватила Кернеса у самоусуненні від керівництва після початку вторгнення рф.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *