ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕЛОКРОСУ: ВІННИЦЬКІ СПОРТСМЕНИ БЛИСКУЧЕ ВИСТУПИЛИ

Спорт

Нещодавно в місті Житомир відбулися два важливі заходи у світі велосипедного спорту. Спершу це був чемпіонат України з кросу, де спортсмени змагалися в індивідуальній гонці на короткому колі в першому турі, а потім відбувся чемпіонат України в змішаній естафеті. На цих змаганнях вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 були відзначені трьома бронзовими медалями.

Участь у цих змаганнях взяли 140 спортсменів з 20 команд і 12 регіонів України. Підготовку наших велосипедистів проводили старший тренер Володимир Липкань та тренер-викладач Надія Коваленко.

За словами тренерки-викладачки МДЮСШ № 3 Надії Коваленко, чемпіонат проходив у житомирському лісному масиві на дорогах мотокросу. Результати турніру призвели до того, що бронзові медалі отримали Владислав Макаров, Микола Гаврилюк серед юніорів та Ілля Ржепко серед чоловіків.

“Як казав Лінн Дженнінгс: Сила волі – це м’яз, який потребує тренувань, точно так само, як і м’язи тіла. Тож наші спортсмени тренуються та готуються майже без перерви,” – зазначила Надія Коваленко.

Вихованці цієї спортивної школи не вперше беруть участь у змаганнях та вже декілька разів ставали призерами чемпіонатів України.

“Ми продовжуємо працювати над собою, виправляючи свої помилки, щоб досягати високих результатів на змаганнях та гідно представляти наше місто,” – підкреслила Надія Коваленко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *