ВІННИЦЬКІ СПОРТСМЕНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УВІЙШЛИ ДО ТОП-10 КРАЩИХ

Спорт

Нещодавно у Львові пройшов Кубок України з легкої атлетики у приміщенні, де Вінницька область була представлена 12-ма легкоатлетами, четверо з яких вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1. Наші спортсмени продемонстрували високий рівень, увійшовши до топ-10 у своїх забігах.

На турнір з’їхались понад 170 спортсменів із 20 областей України, які змагались у 12 різних дисциплінах. Особливо видовищним став забіг на 800 метрів, де вінничанин Василь Войтюк виборов заслужене перше місце. Його товариші зі спортивної школи, Владислав Галіброда та Євгенія Молярчук, також показали гідні результати, посівши IV та VII місце відповідно. Крім того, Софія Чумак здобула IV місце у фінальному забігу на дистанції 60 метрів.

Тренерський склад Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1, Вікторія Юнаш та Володимир Прошин, отримали заслужені похвали за успіхи своїх підопічних. Вони разом з командою долали всі труднощі сезону, завершивши з помітними досягненнями.

«Ми досягли всіх поставлених цілей, зробили висновки та побачили перспективи. У нас є чітке бачення того, куди ми йдемо. Ми будемо продовжувати працювати у цьому напрямку», – підкреслила Вікторія Юнаш, тренерка МДЮСШ № 1.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *