УКРАЇНСЬКИЙ БОКСЕР ДЕНИС БЕРІНЧИК – ЧЕМПІОН СВІТУ В ЛЕГКІЙ ВАЗІ

Україна Світ Спорт

Ще один чемпіон для України: Денис Берінчик здолав мексиканця Емануеля Наваррете та здобув титул WBO в легкій вазі.

Поєдинок відбувся зранку 19 травня 2024 р. в Сан-Дієго, США, і тривав усі дванадцять раундів, за підсумками яких судді роздільним рішенням присудили перемогу українцю.

Денису вдалося виграти дебютний для себе поєдинок за один з чотирьох головних чемпіонських поясів.

Розпочав бій Денис агресивніше і швидше, відразу заволодів ініціативою, але супернику це не дуже сподобалося, а тому вже в другому раунді той почав відповідати своїми спробами нанести влучних ударів. Та все ж, перша чверть поєдинку була за українцем.

Важким був для Берінчика четвертий раунд, коли він пішов “рубитися” з мексиканцем, але під кінець трихвилинки бійці дещо заспокоїлися. Тим не менше, в кожному раунді бійці іноді вмикалися і просто починали махати кулаками. При цьому українець частіше був точнішим.

До чемпіонських раундів Берінчик дійшов з невеликою перевагою і розпочав 10-й дуже агресивно і впевнено, але Наваррете у відповідь наніс парочку потужних ударів. В передостанній трихвилинці Денис опинився на настилі рингу, але тільки через те, що перечепився через ногу опонента.

Дуже великим було напруження перед фінальним раундом, адже в жодного з боксерів не було явної переваги. Обидва викидали багато різноманітних ударів і здавалося, що ось зараз хтось може впасти, але обидва встояли, хоча й були неймовірно виснаженими.

А потім в середину рингу вийшов ринганонсер і оголосив, що чемпіоном світу за версією WBO в легкій вазі став ДЕНИС БЕРІНЧИК!

Результат бою Берінчик – Наваррете: 2:1 (115:113, 112:116, 116:112) 

Відтак українці володіють двома з чотирьох основних чемпіонських титулів у легкому дивізіоні. У травні 2024 р. пояс IBF здобув Василь Ломаченко, технічним нокаутом здолавши колишнього абсолютного чемпіона Джорджа Камбососа.

Хто володіє чемпіонськими титулами в легкій вазі?

  • WBA: Джервонта Девіс (США, 29-0, 27 KO)
  • WBC: Шакур Стівенсон (США, 21-0, 10 КО)
  • WBO: Денис Берінчик (Україна, 19-0, 9 КО)
  • IBF: Василь Ломаченко (Україна, 18-3, 12 KO)

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *