ЯК І КОМУ ПРОДАЛИ ВІННИЦЬКИЙ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЙ ІНСТИТУТ

Вінниця Вінничина Економіка Оборудки

Фонд держмайна України провів 23 лютого 2024 р. в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу держпідприємства «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». Підсумкова ціна підприємства склала 54,6 млн. грн.

Початкова сума продажу «Вінницького науково-дослідного та проектного інституту землеустрою» стартувала з 15,6 млн. грн. За актив змагалися 8 учасників. Найвищу ціну запропонувало ТОВ «Івай Девелопмент Груп», яке зареєстроване у Києві.

Столична компанія запропонувала 54,61 млн. грн. Дещо менше готове було вкласти львівське ПП «Рума-М» (54,555 млн. грн.) і фірма «Вествуд ЛТД» з Чернівецької області (54,550 млн. грн.). Решта учасників аукціону, зокрема з вінницькою «пропискою», пропонували менше 40 мільйонів.

Майно «Вінницького науково-дослідного та проектного інституту землеустрою» знаходиться у Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому та Хмельницькій області. Підприємство займається дослідженням й експериментальною розробкою у сфері інших природничих і технічних наук. Це п’ять будівель загальною площею понад 7000 кв. м на чотирьох земельних ділянках загальною площею 1,5 га. До складу майна також входить 21 транспортний засіб.

З 24 жовтня 2023 р. повноваження власника «Вінницького науково-дослідного та проектного інституту землеустрою» здійснював Фонд держмайна України, до переліку об’єктів малої приватизації підприємство внесли в грудні.

Переможцю аукціону крім суми, визначеної за результатами торгів, необхідно сплатити борги підприємства у майже 5,4 млн. грн.

Компанія «Івай Девелопмент Груп» була зареєстрована у вересні 2022 р. і спочатку мала назву ТОВ «Пром Інвест Люкс», а трохи пізніше – ТОВ «Торговий дім «Пегас 2022». Компанія займається організацією будівництва. За півтора року існування у ТОВ «Івай Девелопмент Груп» змінилося декілька бенефіціарних власників, причому, кожен з них значився керівником або засновником багатьох десятків інших фірм. У кінці 2023 р. керівником і власником ТОВ «Івай Девелопмент Груп» став вінничанин Сергій Черешневий.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *