ВІННИЦЬКІ СПОРТСМЕНИ ВИБОРОЛИ ПЕРЕМОГУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ З ГАНДБОЛУ

Спорт

Емоційні та напружені змагання, де кожен бажав вибороти лідерство, недавно пройшли у місті Ужгород. Вінницька команда Міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 здобула переконливу перемогу на Всеукраїнському турнірі з гандболу серед юнаків 2010-2011 років під назвою “Сакура”.

Команди з різних міст, таких як Одеса, Тернівка, Київ, Хмельницький, Луцьк, Вінниця, Чорноморськ та Ужгород, з’їхалися до Закарпаття для участі у цьому заході. За словами старшого тренера-викладача МДЮСШ № 3 Юрія Чурбакова, змагання проходили за змішаною системою.

“У перший день наша команда зазнала мінімальної поразки від господарів, але в другий день здобула перемоги над командами з Луцька, Хмельницького та Чорноморська”, – розповів вінницький тренер.

Він також підкреслив напруженість ігор, оскільки кожна команда прагнула стати лідером змагань.

“У фіналі наша команда зіткнулася з господарями турніру – збірною Закарпатської області. Гра була важкою, особливо з урахуванням шаленої підтримки вболівальників. Проте, це не завадило вихованцям МДЮСШ № 3 здобути перемогу з рахунком 19:13”, – поділився враженнями Юрій Чурбаков.

За підсумками турніру найкращими гравцями були визнані вінницькі спортсмени – Вадим Гавриш та Єгор Паламарчук.

“Ми вдячні Збройним Силам України за можливість дозволити нашим дітям займатися спортом – додав старший тренер-викладач МДЮСШ № 3.

__________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *