ЧИМ ЗАПАМ’ЯТАВСЯ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР “ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ” У ВІННИЦІ

Спорт

У Вінниці 26 вересня відбувся обласний турнір “Олімпійське лелеченя”, який призначений для учнів віком від 12 до 14 років. За інформацією виконавчого директора обласного відділення Національного олімпійського комітету Сергія Пліхти, у змаганнях взяли участь шість команд: чотири з районів та дві з міста Вінниці. Змагання пройшли на Центральному міському стадіоні.

Турнір складався з трьох етапів, проведених у вересні. Перший етап відбувся у школах, другий – у територіальних громадах та районах, а фінальний етап відбувся в місті Вінниця. Учасники змагалися у декількох дисциплінах, включаючи представлення команди, презентацію, комплексну естафету, вікторину на олімпійську тематику та волейбол.

Серед учасників змагань — Максим Майданюк. Юнак виступав за збірну Жмеринки. Два тижні тому, каже, вони стали кращими у районі, тепер намагаються перемогти на обласному рівні.

“Зараз набагато складніше. Естафету ми пройшли дуже гарно. Правда, трошки гірше, ніж 27-й ліцей. Було пару помилок, але це не страшно. Сподіваємося, по волейболу зможемо вийти на перше місце. Зможемо показати результат і проявити себе”, — розповів Максим Майданюк.

Кіра Шишко з Іллінців змагалася у складі команди “Адреналін”.

“Ми пройшли естафету, виступили із танцем, та вікторину пройшли. Можна було краще, я трохи розгубилась, перший раз на таких змаганнях”,— розповіла дівчина.

По завершенню тривалих змагань, перше місце посіла команда з Хмільника, друге місце виборола збірна Стрижавської громади, а третє – учні ліцею №27 міста Вінниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *