ЖОРСТОКИЙ ЗЛОЧИН У КИРНАСІВЦІ: ОБВИНУВАЧЕНОМУ ЗАГРОЖУЄ ДОВІЧНЕ УВ’ЯЗНЕННЯ

Кримінал

Дії 28-річного зловмисника, який позбавив життя знайомій та приховав її тіло на околицях Тульчина, призвели до висунення обвинувачень згідно з чотирма статтями Кримінального кодексу України: стаття 115 (Умисне вбивство), стаття 187 (Розбій), стаття 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) та стаття 357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження).

Спеціалісти завершили розслідування та направили справу до суду. Тяжкий злочин стався в ніч з 13 на 14 квітня в селищі Кирнасівка, де потерпіла проживала.

Під час попереднього розслідування встановлено, що між обвинуваченим, жителем міста Тульчин, та потерпілою виникла суперечка, яка переросла у конфлікт. Зловмисник вдарив дівчину, після чого вона впала на землю. Потім він на неї наскочив та почав душити її.

Спробуючи приховати цей злочин, він завантажив тіло потерпілої в її власний автомобіль та вивіз його за межі міста, де приховав під землею та гіллям.

Розкриття та документування цього особливо тяжкого злочину були виконані працівниками Тульчинського райвідділу поліції, слідчими, криміналістами та оперативниками обласного главку поліції Вінниччини.

За вчинення злочинів, передбачених п. 6 ч. 2 ст. 1 ст. 115, ч. 4 ст. 187, ч. 3 ст. 289 та ч. 3 ст. 357 Кримінального кодексу України, зловмиснику загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *