ЛІКАРІ ЦЕНТРУ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ ПРОДОВЖУЮТЬ ПІКЕТУВАТИ ОБЛРАДУ, А ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ВИМАГАЮТЬ ВІДСТАВКИ ЇЇ КЕРІВНИКА

Аналітика Вінниця Медицина

26 вересня 20236 р. у центрі Вінниці лікарі та працівники Клінічного Центру інфекційних хвороб знову пікетували облраду. Люди вимагали від її очільника Вячеславо Соколового пояснень звільнення щодо звільнення з посади директора їхнього центру Ігоря Матковського. Також колектив Центру інфекційних хвороб вимагає повернути Матковського на посаду керівника.

Як і днем раніше до пікетників ніхто з керівництва Вінницької облради так і не вийшов. Як то кажуть, ні обіцянок, ні пробачень…

В той же час до підтримки вимог медперсоналу Центру інфекційних хвороб долучаються міські правозахисники і громадські діячі. На стороні протестуючих і керівники Вінницької обласної військової адміністрації, зокрема перший заступник «губернатора» Наталя Заболотна.

Відомий у Вінниці журналіст, а нині військовослужбовець 120 ОБрТрО ЗСУ Юрій Басюк одразу після скандального звільнення головних лікарів двох медзакладів Вінничини  звернувся до голови облради Вячеслава Соколового з вимогою піти у відставку.

«Вчора ви зробили крок, який зруйнував вашу політичну кар’єру назавжди!.. Тому, даю вам шанс, хоча б піти нормально з політичного життя і до кінця понеділка чекаю від вас заяву про складання повноважень голови Вінницької обласної… Вам нічого робити в органі місцевого самоврядування, тим паче очолювати його і ганьбити довіру жителів Вінницької області!», – закликав Юрій Басюк.

1 thought on “ЛІКАРІ ЦЕНТРУ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ ПРОДОВЖУЮТЬ ПІКЕТУВАТИ ОБЛРАДУ, А ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ВИМАГАЮТЬ ВІДСТАВКИ ЇЇ КЕРІВНИКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *