ВІННИЧАНИН ВИБОРОВ МІСЦЕ У СКЛАДІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ДЗЮДО СЕРЕД ЮНАКІВ ДО 18 РОКІВ

Спорт

Вихованці спортивної школи №5 у Вінниці відзначилися на чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів до 18 років. Один з них, Артем Зімін, став бронзовим призером у своїй ваговій категорії та отримав можливість вступити до складу Національної збірної. Тренерами Артема є Олег Бузовський та Володимир Бєліков.

Тренер Олег Бузовський зазначив, що чемпіонат виявився складним через численність учасників – 23 команди з усієї України зібрали понад 700 дзюдоїстів у Києві. Від Вінниці на змагання прибуло вісім спортсменів зі спортивної школи №5. Крім бронзової медалі Артема, їхні результати включали три п’яті та чотири дев’яті місця.

“У вагових категоріях було величезне число учасників, але воля до перемоги була на висоті. Артем Зімін продемонстрував вражаючі результати, вигравши вісім змагань та посівши третє місце у ваговій категорії 60 кг. Його успіх дозволив йому увійти до складу Національної збірної України з дзюдо серед юнаків до 18 років,” – розповів тренер МДЮСШ №5.

___________________________________________

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *