ЗЕМЛЕТРУС БІЛЯ КОРДОНУ: ЩО СТАЛОСЯ В УКРАЇНІ І СЛОВАЧЧИНІ 9 ЖОВТНЯ

Загальна тема

Ввечері 9 жовтня в західних регіонах України відбувся землетрус, джерело землетрусу було на території Словаччини. Епіцентр цього землетрусу знаходився приблизно за 60 кілометрів від кордону України, на глибині близько 10 кілометрів. Згідно з класифікацією, цей землетрус віднесений до сильно помірних і мав магнітуду 5,4 за шкалою Ріхтера.

У Закарпатській області магнітуда землетрусу становила 4,5, в той час як у Львівській області – 5 за шкалою Ріхтера.

На щастя, за інформацією Головного центру спеціального контролю, цей землетрус не становить загрози для населення та об’єктів критичної інфраструктури.

За повідомленнями, землетрус відчувався у багатьох населених пунктах на території України. Такий землетрус характеризується тривожними ефектами, такими як тремтіння вікон, дверей, посуду, скрипіння підлоги та стін. Предмети, що висять, можуть легко розгойдатися, а рідина у відкритих посудинах може легко коливатися. Автомобілі, які стоять на місці, також можуть відчувати поштовхи.

Загалом, відповідно до отриманої інформації, незважаючи на страх та турботу, цей землетрус не призвів до серйозних наслідків для життя і здоров’я людей та інфраструктури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *