ГАЙСИНЧАНИ ОБІДАЮТЬ ЩОТИЖНЯ РАЗОМ ІЗ ОКСАНОЮ СЕМЕНЮК

Вінничина Волонтерство Суспільство

Громадська діячка та волонтерка Оксана Семенюк щотижня частує всіх охочих гайсинчан смачними та корисними стравами. Влаштовують благодійні ініціативи та акції. Сама ж Оксана зазначає, що разом із командою роблять все можливе, щоб допомогти мешканцям Гайсинськоі ОТГ у такі важкі часи.

«Щонеділі запрошую всіх  тих, хто потребує допомоги та усіх бажаючих у Гайсині на безкоштовні обіди. Акція відбувається вже третій рік. Коли почалась повномасштабна війна, я розуміла, що не можу залишатися осторонь та всіма силами допомагала об’єднаній територіальній громаді. Зараз, я не планую зупиняти свою волонтерську діяльність. А навпаки – буду допомагати ще більшій кількості людей. Запрошую всіх бажаючих приєднатись та робити добро разом у Гайсині. Адже в кожній громаді є люди, які цього дуже потребують. Я займаюсь волонтерством за підтримки всеукраїнського Волонтерського штабу “Українська команда”. Багато гуманітарної допомоги для потребуючих людей в Гайсинській ОТГ передають наші міжнародні партнери», – каже Оксана Семенюк.

Нагадаємо, що з нею намагались жорстоко розібратись – розстріляли у заміському будинку. Але жінка вижила і заявляє, що не планує здаватись та переставати займатись громадською діяльністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *