МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ – ОТАЧ: ІНОЗЕМЦЯ ВИДВОРИЛИ З УКРАЇНИ

Вінничина Кримінал

36-річний громадянин Республіки Молдова протягом останніх трьох років відбував покарання за вчинення крадіжки у одній із виправних колонії Вінниччини. Після закінчення терміну відбування покарання, поліцейські спільно з працівниками державної міграційної служби ініціювали примусове видворення іноземця за межі України аби запобігти вчиненню ним нових злочинів.

За словами начальника Управління міграційної поліції Вінниччини Кирила Доценка, на початку листопада у чоловіка закінчувався трирічний термін ув’язнення. Оскільки законних підстав перебування на території країни іноземець не мав, та з метою запобігання вчиненням ним повторних правопорушень, поліцейські напередодні його звільнення направили до Управління державної міграційної служби у Вінницькій області подання щодо примусового його видворення з подальшою забороною в’їзду на територію нашої держави.

Додатково, на іноземця складено протокол про вчинення ним адміністративного правопорушення, згідно зі статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України). Іноземцю також було заборонено в’їзд на територію України протягом наступних 5 років.

3 листопада чоловіка видворили з України через пункт пропуску “Могилів-Подільський – Отач”.

_________________________________________________________________

Нагадаємо, що редакція “Ми Вінничани” запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо “гострі” питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *