ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ТА ЛЮДИ З ІНВАЛІДНІСТЮ МОЖУТЬ ПРОЙТИ НАВЧАННЯ ТА ЗМІНИТИ КВАЛІФІКАЦІЮ

Вінничина Війна Освіта

15 вересня 2023 р.Кабінет міністрів України затвердив Порядок реалізації експериментального проєкту з організації навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Тепер ці категорії громадян зможуть проходити, як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку, або підвищити професійну кваліфікацію. Вони вправі самостійно обирати професії або програми підвищення кваліфікації із затвердженого переліку. Навчання буде проводитися в центрах професійної (професійно-технічної) освіти Держслужби зайнятості.

Крім цього, передбачається компенсація витрат на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку та надання місця проживання у період навчання для здобувачів освіти, які навчатимуться не за місцем проживання, а також особам, які супроводжуватимуть особу з інвалідністю внаслідок війни І групи.

Фінансування професійного навчання та пов’язаних із ним витрат під час реалізації експериментального проекту здійснюватиметься за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Детальніше про послугу професійного навчання можна довідатись на офіційному сайті Держслужби зайнятості. А Вінницька обласна військова адміністрація у разі виникнення питань у громадян Вінниччини закликає звертатись на гарячу лінію Вінницького обласного центру зайнятості (067) 151-33-20 або писати на телеграм-канал «Підтримка ДСЗ Вінниця».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *