ПІСЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ “МИ ВІННИЧАНИ” ПРАВООХОРОНЦІ ГРАБОВИЧ ПОВІДОМИЛИ ПІДОЗРУ

Вінниця

Одразу після нашої публікації про вінницьку зрадницю України та її родину правоохоронці повідомили їй підозру за п’ятьма статтями кримінального кодексу.  

Служба безпеки України зібрала докази на вінничанку колаборантку Тетяну Грабович, яка входить до складу топменеджменту центрального офісу “Роснафти” та публічно підтримує Росію у війні проти України.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Випускниця Вінницької школи №26 Тетяна Грабович з 2012 року була помічницею проросійського депутата Верховної Ради Сергія Кивалова,   а потім за його протекцією почала працювати у москві та вступила до партії «единая россия». Вона входить до складу топменеджменту центрального офісу «роснафти». У своєму профілі в Instagram вона має 1 млн підписників і публічно  заперечує існування України. Грабович також  постила привітання з нагоди фейкових плебісцитів на тимчасово окупованих територіях. У грудні 2022 року Грабович презентувала свою псевдоісторичну книжку, в якій повторює кремлівські наративи про нібито відсутність Української державності.

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури Тетяни Грабович повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 109, ч. 1 ст. 110, ст. 436, ч. 2 ст. 436-2 та ч. 6 ст. 111-1 КК України.

Оскільки зловмисниця перебуває на території Росії, тривають комплексні заходи для притягнення її до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *