РОДИНА ОБЛАСНОЇ ЧИНОВНИЦІ ГРАБОВИЧ ЗРАДИЛА УКРАЇНУ: ПРИСВЯЧУЄ ПУТІНУ ПІСНІ ТА ПРАЦЮЮТЬ НА РОСНЕФТЬ

Вінниця Медицина Політика

Племінниця Вінницької чиновниці Людмили Грабович шокувала всю Україну гучним релізом своєї пісні “моя росія”. Саме її дівчина оприлюднила в день народження террориста номер 1 у всьому світі – путіна. У медіа вже оприлюднили інформацію про те, як дівчина здобула свої “капітали” та “регалії”, але ми додаємо ексклюзиву. Як виявляється, путінська лярва – рідна племінниця шанованої у Вінниці директорки департаменту Охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмили Грабович. Яка теж є представником команди Гройсмана у владі. Тепер зрозуміло, чому вона не допомогла громаді відстоювати роботу пологового будинку №2.

Племінниця Грабович навчалась у Одеській юридичній академії, отримала кандидатську, але ось що розповідають її однокласники:

От би Таньку через детектор брехні пропустити… Ото б вона багато вам розповіла. Як з неї пропагандоску зліпили в Москві. Як за золоті унітази і «бентлі», шмотки розплачується. Як почистила перед тим, щоб називати себе членом партії «Єдіная росія» та політтехнолог, пісательніцею соцмережі… Бо там донедавна таке було… Кажуть, вона має великий досвід і як ескортниця, і як утриманка па­піків. Розповіла б, напевно, і як вступала за гроші до «Ківалова», і як в скандали потрапляла. І як кандидатську, знаєте чим, заробила… Бо в школі — що не Грабович, то скандал, — са­ме так відгукувались про однокласницю учні школи №26.

Ось Тетяна Грабович вітає рідну Вінницю, яку ще рік тому жорстоко обстріляв її кумир.

Журналісти отримали секретну інформацію від власних джерел, наразі офіційно встановлено, що кремлівська пропагандистка Тетяна Грабович рідна племінниця тієї самої ставлениці стратегів Людмили Грабович, яка вже не перший рік керує медичною сферою. Спочатку у місті, а тепер і області. Не дивно, що вона спрацювалась навіть зі скандальним екс прокурором В’ячеславом Соколовим, який очолює Обласну Раду Вінниччини.
А от і ще одна сенсація, чому Соколовий не хоче поновлювати на посаду директора клінічного центру інфекційних хвороб Вінницької обласної ради Ігоря Матковського? Якого він звільнив без попередження, а тепер спирається на якісь МОЖЛИВІ махінації з фінансами. Принаймі так він зазначає на своїй офіційній сторінці у Facebook. Ні колектив, ні пацієнти Ігоря Матковського не вірять цим пліткам та вимагають поновити директора. Протестують під стінами мерії щоденно! Але облрада не дає їм жодної відповіді та пояснень… Відразу стає зрозуміло, що місце вже комусь пообіцяли, адже медичний центр дуже перспективний.. І от нам надходить інформація від наших джерел, що першою людиною, кого лобіють на посаду директора є так звана помічниця Грабович – Надія Марусяк. Працює жінка на посаді заступника Людмили Грабович… Якщо коротко, то “статегічні” чиновники хочуть прибрати до своїх рук все, що приносить користь громаді та жителям міста Вінниця. І навіть війна їм не завадить це зробити…

Як ми бачимо зі світлин її соціальних мереж вона активно підтримує війну в Україні.

Родичка Людмили Грабович з гордістю прославляє росію і путіна, регулярно відвідує Крим та деякі міста України. На сьогодні вона працює застуником у Сечина Ігоря Івановича – вважається одним із найвпливовіших людей у Росії та одним із найближчих до президента країни володимира путіна.

Чи мають права працювати на таких посадах у Вінниці і області люди – родичі яких пов’язаних із найвищим керівництвом країни агресора, яка вбиває стільки українців останні 9 років?

1 thought on “РОДИНА ОБЛАСНОЇ ЧИНОВНИЦІ ГРАБОВИЧ ЗРАДИЛА УКРАЇНУ: ПРИСВЯЧУЄ ПУТІНУ ПІСНІ ТА ПРАЦЮЮТЬ НА РОСНЕФТЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *