СОКОЛОВИЙ НАРЕШТІ ОБІЗВАВСЯ І СКАЗАВ, ЩО ПРИЧИНОЮ ЗАТІЯНИХ НИМ ПЕРТУРБАЦІЙ В МЕДЗАКЛАДАХ СТАЛО МОТОРНЕ МАСТИЛО. ЙОМУ НЕ ПОВІРИЛИ

Вінниця Медицина

27 вересня 2023 р. після 17:00 голова Вінницької облради В’ячеслав Соколовий на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук вперше прокоментував звільнення головного лікаря Клінічного центру інфекційних хвороб Ігоря Матковського.

До цього, працівники Центру декілька днів пікетували облраду та вимагали повернути на посаду Матковського. Ніхто з представників влади до них не виходив і жодних коментарів щодо звільненя головного лікаря надано не було.

 «22 вересня закінчився строк дії контракту у директора КНП «Вінницький клінічний центр інфекційних хвороб» Ігоря Матковського. Під час підготовки документів щодо укладення нового контракту керівника медичного закладу були виявлені ознаки можливого фінансового порушення, а саме торгівлі паливно-мастильними матеріалами під час повномасштабного вторгнення», – написав Соколовий.

«Відповідні матеріали направлено для перевірки Аудиторською службою. До її завершення Ігорю Матковському було запропоновано залишитися керувати закладом у статусі виконуючого обов’язки. Від цієї пропозиції він відмовився. Наразі виконання обов’язків керівника покладено на медичну директорку Клінічного центру інфекційний хвороб. По завершенню аудиту буде ухвалене остаточне рішення щодо укладення контракту», – повідомив голова облради.

Коментуючи допис Соколового, директорка департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної військової адміністрації Ольга Задорожна зауважила, що «перевірок у минулому році було безліч, зауважень до закладу фактично не було – звіт керівника за підсумками діяльності за 2022 р. пройшов в облраді позитивно, надана висока оцінка – і раптом…».

«А відповідь на наш запит щодо роботи протягом місяця робочої групи облради по керівникам так і не був наданий», – зазначила Задорожна.

Пояснення голови облради перша заступниця голови Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна поставила під сумнів, давши зрозуміти, що вважає їх придуманими «заднім числом». Вона наголосила на тому, що Ігорю Матковському навіть не повідомили про аудит, а просто сказали написати заяву.

«І саме тому, що не було жодних пояснень, Ігор Анатолійович відмовився від виконувача обов’язків», – пояснила Заболотна, наголосивши на тому, що «причину» оголосили через 5 діб після звільнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *