ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА ПРОПАГАНДУ У ВІННИЦЬКІЙ МЕРІЇ ХОЧЕ, АБИ ГОЛОВИ ОСББ СПРИЯЛИ ВРУЧЕННЮ ПОВІСТОК ТА ПРИБУТТЮ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ДО ВІЙСЬККОМАТУ

Вінниця Війна

Заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук хоче, аби голови правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької громади всебічно сприяли працівникам ТЦК та СП у вручанні повісток військовозобов’язаним та прибуттю останніх до військкомату. З відповідним листом Тимощук звернувся до керівників ОСББ.

Відповідно до розподілу обов’язків між заступниками мера Вінниці, Тимощук є уповноваженим міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки і вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: «Архітектурно-будівельний сервіс», «Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації», «Вінницький інформаційний центр», «Муніципальна варта», а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міськрада.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *