ДУХОВНІ СКРІПИ: ПУТІН ПОМИЛУВАВ ЧЛЕНА СЕКТИ ЛЮДОЖЕРІВ-САТАНІСТІВ ЗА УЧАСТЬ У ВІЙНІ ПРОТИ УКРАЇНИ

Війна Шизофренія

Російський фюрер Володимир Путін помилував людожера-сатаніста Миколу Оголобяка, засудженого до 20 років колонії за ритуальні вбивства підлітків. Він відправився на війну проти України, дістав поранення та отримав інвалідність.

Про це пише російське видання 76.ru.

Миколу Оголобяка, людожера-сатаніста, засудили до 20 років колонії за ритуальні вбивства підлітків у Ярославлі. Він мав сидіти в колонії до 2028 р. і вийти на свободу у віці 39 років. Однак зараз він перебуває вдома – ув’язненого помилували після того, як він пів року провів на війні в Україні в складі загону «Шторм Z», зазнав поранення.

Довідка.

Секта сатаністів утворилася у Ярославлі у 2006 р. Члени секти спочатку кілька років для жертвоприношень використовували убитих собак та кішок. Нових членів присвячували кров’ю тварин. У 2008 р. до секти (у її складі був лише один повнолітній) почали приймати через ритуал жертвоприношення інших підлітків. Загалом вбили три дівчини і одного хлопця. Убитих обезголовлювали і розчленовували, кров’ю вбитих умивались, а вийняті серця та відрізані язики смажили та їли, з відрубаними головами фотографуватися на телефон, зі шкіри вбитих робили книжки.

Загони «Шторм Z» в російські окупаційній армії з’явилися в січні 2023 р., основне їх призначення – прорив «найскладніших дільниць оборони» тобто «м’ясних штурмів», такі загони за офіційною версією збирають із добровольців, а фактично з ув’язнених.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *