ЛЮДИ БІЛЯ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ ЗАКЛИКАЛИ ПОВЕРНУТИ ДОДОМУ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИХ

Війна Вінниця Суспільство

11 листопада 2023 р. рідні військовополонених з Маріуполя, а також представники вінницьких місцевих громадських організацій вийшли вчергове до Вінницької міськради. Не дивлячись на дощову погоду, дві сотні людей вишикувались по обидва боки вулиці Соборної напроти міськради з плакатами.

4 листопада 2023 р., акція, спрямована на привернення уваги до звільнення військовополонених захисників Маріуполя у Вінниці відбулась пройшла на Європейській площі, де збиралися дружини, матері та діти військових.

11 жовтня 2023 р. в рамках автопробігу маршрутом «Київ – Львів», покликаного привернути якомога більше уваги до українських оборонців, що знаходяться в полоні, рідні військовополонених з Маріуполя також проводили акцію біля Вінницької міськради. Частиною акції став мітинг на Європейській площі. Представники організації, переважно родичі та друзі військовополонених, але і також небайдужі вінничани, стояли з плакатами і повторювали гасла за «Свободу нашим бійцям».

28 липня 2023 р. у Вінниці також відбувалися масові публічні заходи на підтримку полонених , зниклих безвісти військовослужбовців та їх родин.

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *