ПІСЛЯ П’ЯТИ ЧИ ШЕСТИ ЗАМАХІВ ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАРЕШТІ ВИЗНАЧИВСЯ З НОВИМ ОЧІЛЬНИКОМ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖОХОРОНИ

Війна Зеленський

Президент Володимир Зеленський визначився із новим начальником Управління державної охорони (УДО). Відомство очолив Олексій Морозов. Відповідний указ було оприлюднено на сайті глави держави.

«Призначити Морозова Олексія Володимировича начальником Управління державної охорони України»,– зазначено у документі.

Інформація про минуле місце роботи та діяльність Морозова у відкритих джерелах відсутня.

Передісторія

9 травня 2024 р. Зеленський звільнив з посади начальника УДО Сергія Рудя, який займав цю посаду з жовтня 2019 р. Офіційною причиною звільнення назвали підготовку замаху на президента України.

На початку травня контррозвідка та слідчі СБУ, за словами речників цих спецслужб, зірвали плани ФСБ рф із ліквідації Володимира Зеленського та інших представників вищого військово-політичного керівництва держави. Наголошувалось на затриманні двох полковників УДО, які начебто входили до складу мережі, діяльність якої ФСБ курувала з Москви, та «зливали» секретну інформацію росіянам. Зокрема, полковники буцімто були задіяні у планах росії із ліквідації Володимира Зеленського, глави ГУР Кирила Буданова та очільника СБУ Василя Малюка.

Начебто планувалося взяти Зеленського в заручники, а згодом його вбити. Зазначалось, що один із полковників УДО особисто привіз до Києва FPV-дрони, заряди до РПГ-7, а також протипіхотні міни МОН-90, щоб передати агенту рф.

Сам Зеленський заявляв, що українськи спецслужби попередили щонайменше п’ять чи шість змов з метою його вбивства.

~~~~~~~~    ~~~~~~~~

Нагадаємо, що редакція «Ми Вінничани» запустила YouTube студію. Ми висвітлюємо актуальні теми та піднімаємо «гострі» питання. Кожен вінничанин може стати нашим гостем. Запрошуємо Вас переглядати відео за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *