СИН СВЯЩЕНИКА УПЦ МП З ВІННИЧЧИНИ НАВЧАЄТЬСЯ У САНКТ-ПЕТЕРБУРЗЬКІЙ ДУХОВНІЙ АКАДЕМІЇ РПЦ

Війна Вінничина Зрадники

Незважаючи на повномасштабну війну, настоятель Свято-Казанського храму УПЦ МП у Ладижині Вінницької області Євген Воробйов відправив молодшого сина, який має призовний вік, на навчання до Санкт-Петербурга.

Про це повідомляє «Політична арена Вінниччини» з посиланням на особисті джерела.

Повідомляється, що настоятель Свято-Казанського храму Євген Воробйов ще у 2020 р. записав свого молодшого сина Дмитра, 2003 р. н., до Санкт-Петербурзької духовної академії на заочне навчання. А вже у квітні 2022 р., після початку масштабної війни, Дмитро постійно перебуває в РФ та їздить на екскурсії до Москви.

Коли Україна відновлювала енергетичну інфраструктуру після масованих ворожих обстрілів 11 вересня 2022 р., котрі залишили без світла сотні тисяч українців, Дмитро Воробйов взяв участь у хресній ході в Санкт-Петербурзі на честь перенесення мощів «святого благовірного князя Олександра Невського» 12 вересня.

Крім того, Воробйов має ще й українську початкову військову освіту. Він закінчив ліцей-інтернат №23 «Кадетський корпус Володимира Великого» з посиленою військово-фізичною підготовкою перед тим, як вступити до Санкт-Петербурзької духовної академії Російської православної церкви.

З урахуванням попередньої військової спеціалізації Дмитро обрав напрямок «військовий капелан». Таким чином, після закінчення академії син настоятеля Свято-Казанського храму в Ладижині імовірно служитиме у збройних силах рф, допомагаючи вбивати українських воїнів та мирних жителів.

Довідка.

Свято-Казанський храм належить до Тульчинської єпархії і розташований у Ладижині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *